اداری و مالی
1400/1/14 شنبه
دورکاری کارکنان دانشگاه پیام نور استان تهران
دورکاری کارکنان مراکز و‌ واحدهای دانشگاه پیام نور استان تهران در ایام قرنطینه + راه ارتباط با کارشناسان

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان تهران؛ حسب بخشنامه کاهش حضور کارکنان دستگاه‌های دولتی در سراسر کشور در مناطق با وضعیت قرمز، نارنجی و زرد هشدار کرونا (بخشنامه شماره ۳۷۴۸۹۹ مورخ ۱۳۹۹/۸/۲۷ سازمان اداری و استخدامی کشور)، شرایط دورکاری کارکنان مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان تهران از ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی به شرح زیر است:
«مناطق زرد یک سوم کارکنان و مناطق نارنجی پنجاه درصد کارکنان دورکار بوده و در مناطق قرمز مراکز دانشگاهی «تعطیل» خواهد بود. ملاک وضعیت شهرها، اطلاعیه های اعلامی در سایت و اپلیکیشن رسمی ماسک وزارت بهداشت است.
در این ایام دانشجویان گرامی جهت ارتباط با کارشناسان، درخواست ها و سوالات آموزشی خود را در سامانه ثبت درخواست به نشانی http://srm.tpnu.ac.ir ارسال و پاسخ را در سامانه پیگیری نمایند.
همچنین دانشجویان جهت طرح سوالات مربوط به کلاسهای الکترونیکی میتوانند سوال خود را در تابلوی اعلانات سامانه آموزش مجازی استان به نشانی http://lms.tpnu.ac.ir مطرح و پاسخ را در همان بخش دریافت کنند.
شماره تماس کارشناسان که در پرتال مراکز اعلام شده است در کنار سامانه ثبت درخواست و تابلوی اعلانات سامانه lms راه های ارتباطی دانشجویان با کارشناسان بخش های مختلف در سطح مراکز و واحدهای استان تهران در ایام دورکاری در سال جدید است.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر