فرهنگی
1400/8/18 سه‌شنبه
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور استان تهران خبر داد:
کسب مقام سوم پنجمین دوره مسابقات برنامه نویسی دانشگاه پیام نور

.

تیم استان تهران مقام سوم پنجمین دوره مسابقات سراسری برنامه نویسی pcpc دانشگاه پیام نور را در میان 43 تیم شرکت کننده کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ دکتر احسان احدمطلقی با اشاره به برگزاری پنجمین دوره مسابقات سراسری برنامه نویسی pcpc دانشگاه پیام نور به میزبانی استان آذربایجان شرقی  اظهار داشت: در این دوره از مسابقات 43 تیم دانشجویی از 16 استان کشور شرکت داشتند که 6 تیم آن از استان تهران بوده است.

وی  افزود : مقام سوم این دوره از مسابقات را تیم
Honor  استان تهران به سرپستی دکتر زینب زارع حسینی و با ترکیب مهرداد صفی خانی، محمدرضا زارع و ماهان بخشی  از آن خود کرد.


معاون آموزشی دانشگاه پیام نور استان تهران با اشاره به مجموع امتیازات کسب شده در کل مسابقه گفت: علی رغم مشکلات فنی که در طول مسابقه پیش آمد تیم های استان تهران خوش درخشیدند و در مجموع امتیازات با عنایت به کسب مقام های سوم، ششم و هفتم بیشترین امتیازات کشوری را کسب کردند.


دکتر احدمطلقی بیان کرد: با توجه به تجربه میزبانی استان تهران در سال قبل که اولین بانی برگزاری الکترونیکی این مسابقات بوده است، امیدواریم تیم های استان در دوره های بعد نیز با حضور پرشور در مسابقات و کسب مقام، گام دیگری در موفقیت استان داشته باشند
.


گفتنی است محل استقرار تیم های استان تهران در مرکز تهران شمال بوده است که به عنوان میزبان استانی این مسابقات اقدامات لازم را جهت آماده سازی فضای مناسب انجام داده است.


كلمات كليدي : مسابقات برنامه نویسی , دانشگاه پیام نور , برنامه نویسی

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر