فرهنگی
1399/12/11 دوشنبه
رسالت دانشگاه ارائه آموزش های کابردی به دانشجو است
معاون آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و اجتماعی دانشگاه پیام نور استان تهران: یکی از رسالت های مهم دانشگاه ارائه آموزش های کاربردی به دانشجویان جهت ورود به بازار کار است.

.

معاون آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و اجتماعی دانشگاه پیام نور استان تهران در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی طراحی پوستر گفت: در حال حاضر یکی از رسالت های مهم دانشگاه ارائه آموزش های کاربردی و جدید به دانشجویان جهت ورود به بازار کار است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان تهران؛ صبح امروز دوشنبه مورخ 11 اسفند ماه سال جاری کارگاه آموزشی طراحی پوستر با حضور دکتر احسان احدمطلقی؛ معاون آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و اجتماعی دانشگاه پیام نور استان تهران، دکتر سیما نصری رئیس دانشگاه پیام نور تهران شرق، مسئولین روابط عمومی و آموزش های آزاد ستاد و مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان تهران برگزار شد.
دکتر احد مطلقی با اشاره به اهمیت طراحی خلاقانه، زیبا و توجه به هویت بصری دانشگاه اظهار داشت: در کلیه فضاهای رسانه ای و همچنین طراحی پوسترها و بروشورها باید هویت بصری هر برند حفظ شود تا طرحها در ذهن مخاطب ماندگار شود و پیام مورد نظر را به شیوه ای مطلوب به مخاطب رسانده شود.
وی افزود: نسل جدید دانشگاه ها باید علاوه بر ارائه آموزش های معمول، دانشجو را برای دوران پس از دانش آموختگی آماده نماید. در حال حاضر یکی از رسالت های مهم دانشگاه ارائه آموزش های کاربردی و جدید به دانشجویان جهت ورود به بازار کار است تا بتواند علاوه بر کارآفرینی به پیشرفت و اعتلای کشور کمک نماید.
معاون آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و اجتماعی دانشگاه پیام نور استان تهران برای ایجاد وحدت رویه در سطح استان بر آن شدیم با برگزاری این کارگاه آموزشی مسئولین روابط عمومی و آموزش های آزاد که امر خطیر اطلاع رسانی و ارائه آموزش های مهارت آموزی و توانمندسازی دانشجویان را برعهده دارند ضمن یادگیری کار با نرم افزار CorelDraw افزایش هر چه بیشتر کیفیت آثار خلق شده در این زمینه را داشته باشیم.
گفتنی است؛ صبح امروز دوشنبه مورخ 11 اسفند 1399 کارگاه آموزشی طراحی پوستر و کار با نرم افزار CorelDraw ویژه مسئولین روابط عمومی و آموزش های آزاد مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان تهران برگزار شد.

 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر