آموزش و پژوهش
1400/8/3 دوشنبهاطلاعیه  شماره یک؛
زمان ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 1400 دانشگاه پیام نور
زمان ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از 4 آبان ماه آغاز می شود. 

.

به گزارش روابط عمومی، ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 1400 دانشگاه پیام نور از ۴ لغایت ۹ آبان ماه و انتخاب واحد دانشجویان از ۵ لغایت ۱۲ آبان ماه از طریق سامانه گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir انجام می شود.
خلاصه مراحل پذيرش :
 تكميل مشخصات و ارسال مدارك و دريافت "گزارش260"
1- كليه پذيرفته شدگان ميبايست با شناسه كاربري و گذرواژه به شرح زير وارد سيستم شوند:
- شناسه كاربري: شماره داوطلبي r001 و گذرواژه : شماره ملي ( در صورتيكه در ابتداي كد ملي رقم صفر وجود داشته باشد بايد هنگام درج شناسه كاربري ثبت گردد.)
لازم به ذكر است در صورتيكه كد ملي شما در اطلاعات سنجش پر نشده باشد بايستي شماره شناسنامه خود را جهت ورود به سيستم وارد نماييد.
مثال : شناسه كاربري: r001300707
گذرواژه: 0061111111
*درصورتيكه با شناسنامه ويا كدملي موفق به ورود به سيستم نشده ايد شماره پرونده خود را در گذروازه وارد نماييد.
2- از طريق مسيرزير نسبت به تكميل اطلاعات و همچنين ارسال مدارك لازم اقدام نمائيد.
آموزش==> دانشجو==> پذيرش غيرحضوري==> "پذيرش غير حضوري دانشجويان جديدالورود"
تذكر1: حجم هر تصوير حداكثر 250كيلوبايت و ترجيحا فرمت آن jpg يا jpeg باشد.
3-بعد از تكميل  و پذيرش از مركز با  شناسه كاربري : شماره دانشجويي، گذرواژه: شماره شناسنامه  جهت ثبت نام و انتخاب واحد از تاريخ 1400/08/05به سيستم مراجعه نماييد.

پذیرفته‌شدگان لازم است اسکن مدارک ذیل را در قالب jpg یا jpeg و با حجم هر فایل حداکثر 250 کیلو بایت تهیه و در هنگام ثبت نام غیرحضوری بارگذاری نمایند
 • تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه
 • تصویر کارت ملی (پشت و رو)
 • عکس رنگی با زمینه روشن بدون کلاه و عینک 
 • مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان)
 • تصویر مدرک کارشناسی با معدل مشخص (برای مدرک کارشناسی ناپیوسته لازم است مدرک کاردانی با معدل مشخص نیز ارائه گردد)
 • ثبت درخواست تائیدیه تحصیلی مقطع قبلی
پذیرفته شدگان باید در هنگام ثبت نام در سامانه گلستان وارد لینک http://estelam.msrt.ir شده و پس از تقاضای تاییدیه تحصیلی برای آخرین مدرک تحصیلی (کاردانی/ کارشناسی ناپیوسته/ کارشناسی پیوسته) ،کدپیگیری را در سامانه گلستان ثبت نمایند. تعداد معدودی از دانشگاه ها به سامانه استعلام وزارت عتف متصل نیستند و برای این مدارک کماکان از طریق اداری تقاضای تاییدیه تحصیلی نمایند.

جهت مطالعه اطلاعیه شماره یک- نحوه ثبت نام و بارگذاری مدارک، مراحل پس از آن و مشاهده ویدیوهای آموزشی اینجا کلیک نمایید.
(پذیرفته شده گرامی در اطلاعیه شماره یک جزییات کامل ثبت نام شرح داده شده است)
 1. پذیرفته‌شدگان لازم است حداکثر تا تاریخ 1400/7/30 در مقطع قبل فارغ‌التحصیل شوند. برای آگاهی از سایر شرایط به «بند 1-3- و 3-3- دستورالعمل سازمان سنجش آموزش کشور» مراجعه شود.
 2. طبق «پیوست شماره 3» آیین‌نامه آموزشی کارشناسی ارشد مصوب 94/11/11 شورای دانشگاه، پذیرفته‌شدگانی که درس‌های گذرانده در دوره‌های کارشناسی ارشد دارند و متقاضی تطبیق واحد هستند حداکثر تا پایان اولین نیمسال تحصیلی بعد از پذیرش باید کارنامه ریزنمرات تایید شده درس‌هایی را که تقاضای معادلسازی آن‌ها را داده‌اند به آموزش مرکز/ واحد ارائه نمایند. (درخواست از طریق پیشخوان خدمت معادلسازی سامانه جامع گلستان)، مراکز/ واحدها لازم است اصل ریزنمرات را از دانشگاه یا موسسه ای که دانشجو دروس را در آن گذرانده است به صورت محرمانه تقاضا و آن را ملاک عمل قرار دهند.
 3. طبق ماده 10 و تبصره 1 و 2 ماده 10 آیین نامه آموزشی کارشناسی ارشد مصوب 94/11/11 شورای دانشگاه، پذیرفته‌شدگانی که درس‌های جبرانی (اعلام شده توسط گروه آموزشی) مربوط را در دوره کارشناسی نگذرانده‌اند موظف به انتخاب دروس جبرانی در اولین نیمسال تحصیلی ممکن می‌باشند.
 4. مطابق «تبصره بند 2 قسمت ج دستورالعمل سازمان سنجش آموزش کشور» پذیرفته‌شدگان کد رشته امتحانی 1148 (رشته مدیریت امور شهری) و می‌بایست واجد شرایط اعلام شده در دفترچه راهنمای (شماره 1) آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 باشند در غیراینصورت از ثبت نام آنان ممانعت به عمل آمده و فهرست اسامی با درج علت، حداکثر تا مورخ 1400/9/10 به مرکز سنجش و آزمون اعلام شود.
 5. دارندگان مدارک تحصیلی معادل حائز شرایط «آیین نامه شرکت دارندگان مدارک معادل و غیررسمی در آزمون‌های ورودی مقاطع بالاتر» مطابق مقررات صفحه 1 و 2 دستورالعمل سازمان سنجش آموزش کشور بررسی شود.
 6. داوطلبانی که با استفاده از سهمیه رزمندگان و یا ایثارگران پذیرفته شده‌اند در زمان ثبت نام نیازی به ارائه تاییدیه سهمیه ثبت نامی از سوی ارگان ذی‌ربط ندارند و ملاک تایید سهمیه آنان همان عنوان سهمیه درج شده در فایل قبولی دانشگاه می‌باشد.
 7.  اتباع غیرایرانی پذیرفته شده مطابق «بند د دستورالعمل سازمان سنجش آموزش کشور» باید شرایط و ضوابط درج شده در صفحه های 21 و 22 دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون سال 1400 (دفترچه شماره 1) را کسب نمایند. پذیرفته شدگان غیر ایرانی می بایست جهت اخذ ویزای تحصیلی پس از ثبت نام غیرحضوری به مرکز/ واحد مراجعه تا به مراجع ذیصلاح معرفی شوند.
 8. پذیرفته شدگانی که در فایل اطلاعات، کد تعهد صلاحیت عمومی آنان عدد 1 است صلاحیت آنان توسط هیات مرکزی گزینش دانشجو مورد تایید قرار گرفته و قبولی آنان قطعی می‌باشد. ضمنا جهت اطلاع از وضعیت کد تعهد 2 به «بند هـ صفحه شماره 9 دستورالعمل سازمان سنجش آموزش کشور» مراجعه نمائید.
جهت دریافت فایل نشانی پرتال و شبکه های اجتماعی مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان تهران اینجا کلیک نمایید.

اخبار و اطلاعیه های بعدی را از طریق پورتال دانشگاه پیام نور استان تهران به نشانی 
 http://tehran.pnu.ac.ir و یا شبکه های اجتماعی ما پیگیری نمایید.

با ارسال اخبار آموزشی برای سایرین، در مسیر آگاه سازی دانشجویان یاری گر ما باشید.

                                                                   
روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان تهران

اینستاگرام👇
                                                                                                                                                    
http://instagram.com/tehran.pnu

تلگرام👇
                                                                                                                                                                    
 http://t.me/Tehranpnu


 
كلمات كليدي : کارشناسی ارشد , دانشگاه پیام نور , ثبت نام غیرحضوری

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر