اخبار
1399/12/24 یکشنبه
تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان
در آخرین روزهای سال 1399 طی نشستی از زحمات کارکنان ستادی دانشگاه پیام نور استان تهران تقدیر و تشکر شد.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان تهران؛ در روزهای پایانی سال 1399 برای تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های کارکنان در سالی که گذشت، نشستی با حضور حجت الاسلام و المسلمین سیداسماعیل حسینی؛ مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان تهران، دکتر علی قربانی، معاون اجرایی دانشگاه، دکتر احسان احدمطلقی؛ معاون آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، آقای غفار بیات؛ مدیر حوزه ریاست دانشگاه، مدیران و کارکنان ستاد استان برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین حسینی با ذکر احدایثی از امام حسین (ع) و امام سجاد (ع) گفت: ایام پیش رو فرصت مناسبی است تا به سیره امامان بیشتر دقت کنیم و از ایشان بیشتر بیاموزیم. کتاب صحیفه سجادیه میراث معنوی امام سجاد (ع) است که نزد ما مسلمانان به یادگار مانده است و با خواندن آن می توانیم از آموزه های ایشان برای زندگی خود استفاده نماییم.

وی با اشاره به روایتی از امام علی (ع) بیان  داشت: عید نوروز فرصت خوبی است برای صله ارحام، حال که با شیوع کرونا امکان دیدار ما مقدور نیست می توانیم با تماس های تلفنی از حال یکدیگر باخبر شویم تا در عین آگاهی از احوالات اطرافیان این سنت حسنه را نیز به جا آوریم.
در ادامه دکتر قربانی با اشاره به محیط کاری دانشگاه اظهار داشت: محیط دانشگاه یک محیط آکادمیک است و با سایر محیط های اداری تفاوت دارد، انجام امور در دانشگاه نیاز به همکاری و همدلی دارد که این امر بین همکاران بخش های مختلف استان تهران خصوصا بخش مالی و اداری به چشم می خورد. واحدهای مالی و اداری سیستم لجستیک مورد نیاز انجام امور در بخش های دیگر از جمله آموزش را فراهم می نماید تا بدون دغدغه امور اجرا شود.
معاون اجرایی استان در پایان با اشاره به سال جدید که متبرک است به ولادت سه امام همام و تبریک ایام پیش رو از زحمات کلیه همکاران ستادی و مراکز و واحدهای استان تهران تقدیر و تشکر کرد و گفت: امیدوارم سال جدید سالی توام با آرامش و سلامتی برای همگان باشد.
دکتر احدمطلقی با اشاره به ارزش هر فرد برای یک سازمان گفت: در هر سازمانی کارکنان سرمایه و ثروت محسوب می شوند و کارکنان دانشگاه سرمایه انسانی ارزشمندی هستند که با تمام توان امور مربوطه را به نحوه مطلوب انجام می دهند. در استان تهران با همدلی و همکاری که بین بخش های متلف وجود دارد توانستیم عرض چند ماه تفاوت زیادی را در حوزه زیرساخت های مورد نیاز آموزشی ایجاد کنیم و با تلاش شبانه روزی کارکنان برگزاری مطلوب کلاس ها و آزمونهای پایان ترم را شاهد باشیم.
در انتها معاون آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی استان ضمن تبریک ایام پیش رو  از زحمات کلیه همکاران ستادی و مراکز و واحدهای استان تقدیر و تشکر کرد و گفت: آرزوی شروع سالی همراه با تندرستی و نیکی برای کلیه همکاران دارم.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر