مراکز و واحدها
1400/9/7 یکشنبه
به مناسبت هفته بسیج و پاسداشت خدمات شایسته رئیس سابق بسیج اساتید دانشگاه پیام نور صورت گرفت؛
نامگذاری سالن شورای مرکز تهران جنوب به نام استاد مرحوم دکتر علیرضا پارسا

.

سالن شورای دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب با حضور مسولان و خانواده مرحوم دکتر علرضا پارسا به نام وی نامگذاری شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر جهان بخش معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور در این نشست ضمن تقدیر از اقدامات شایسته مرحوم پارسا اظهار داشت: دکتر پارسا با تمام وجود برای دانشگاه پیام نور تلاش خاضعانه و فروتنانه انجام داد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور پاسداشت اقدامات شایسته و گرامیداشت یاد و خاطره آن مرحوم را وظیفه دانشگاهیان پیام نور دانست و گفت: افتخار می کنم که که همراه و همیار ایشان بوده ام و امیدوارم که بتوانم حافظ میراث وی باشم.

مسول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور : دکتر پارسا در رفتار و عمل بسیجی بود

حجت الاسلام نبوی مسول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور به برخی از ویژگی های ممتاز و برجسته دکتر پارسا اشاره کرد و افزود: از ویژگی های ممتاز وی دغدغه مندی دینی، ارزشی و انقلابی و تلاش برای حفظ ارزش های انقلابی بود.
وی همچنین اظهار داشت: دکتر پارسا در رفتار و عمل بسیجی بود و پیرو بیانات مقام معظم رهبری، در راستای تبیین جهاد در سطوح دانشگاهی اهتمام ویژه داشت.
حجت الاسلام نبوی همچنین یکی دیگر از ویژگی های دکتر پارسا را اخلاص دانست و گفت: دکتر پارسا کار را برای رضای خدا انجام می داد و به دنبال نام و نشان نبود.
وی در پایان از اقدام شایسته دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب برای زنده نگه داشتن یاد مرحوم تقدیر و تشکر کرد.

رئیس مرکز تهران جنوب: روحیه بسیجی به معنای تمام و مخلص در ایشان وجود داشت

دکتر محمد اورکی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب نیز در این نشست به تلاش های دکتر پارسا برای دانشگاه پیام نور اشاره کرد و افزود: روحیه بسیجی و انقلابی وی باعث شده بود که همیشه نگران دانشگاه باشد و دغدغه مسائل دانشگاه را داشته باشد.
وی همچنین گفت: یکی از مسائل مهمی که دکتر پارسا به آن توجه ویژه ای داشت مسائل فرهنگی بود و برای آن نیز اقداماتی خوبی انجام داد.
دکتر اورکی در پایان گفت: خدماتی که وی از دورترین مناطق محروم گرفته تا سطوح بالا انجام داد ضرورت توجه به یاد وی را دو جندان کرده است.

مشاور رئیس دانشگاه: دکتر پارسا فرزند انقلاب بود

دکتر امینی مشاور رئیس دانشگاه پیام نور نیز اظهار داشت: دکتر پارسا یکی از فرزندان انقلاب و امام خمینی بود که در رفتار و منش بسیجی مخلصی بود و اثرات مثبتی در دانشگاه پیام نور داشت.
وی ادامه داد: مرحوم پارسا از پایه و مناطق محروم کشور با اخلاق بسیجی مراحل را طی کردند تا به مراتب بالا دست یافتند که در این موفقیت ها خانواده ایشان نقش مهمی در آن داشت.
دکتر امینی همچنین گفت: یاد و خاطره دکتر پارسا باید برای دانشجویان، اساتید و کارکنان به عنوان یک الگو قلمداد شود.
لازم به ذکر است که همسر مرحوم پارسا نیز در این نشست بر ویژگی های اخلاقی و ولایی ایشان را بر شمرد.
در پایان مراسم نیز سالن شورای دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب به نام ایشان نامگذاری شد.
كلمات كليدي : بسیج , دانشگاه پیام نور , دکتر علیرضا پارسا , نامگذاری

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر