مراکز و واحدها
1399/11/19 یکشنبه
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر برگزار شد؛
نشست هم اندیشی ائمه جماعات و مدیران فرهنگی مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان تهران

.

 به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی نشست هم اندیشی ائمه جماعات و مدیران فرهنگی مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان تهران با  موضوع «چالش های پیش برد فعالیت های فرهنگی در شرایط خاص کرونا و مجازی شدن فعالیتها» با رعایت نکات بهداشتی به میزبانی مرکز تهران شرق برگزار شد.
صبح امروز یکشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۱۹ با حضور دکتر احسان احدمطلقی؛ سرپرست معاونت آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور استان تهران، حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل حسینی نماینده نهاد مقام معظم رهبری در استان تهران، دکتر سیما نصری رییس مرکز تهران شرق، سیامک اسلامی مدیر فرهنگی، دانشجوی و اجتماعی استان تهران، جمعی از ائمه جماعات و مدیران فرهنگی مراکز و واحدها نشست هم اندیشی به میزبانی مرکز تهران شرق برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز تهران شرق؛ حجت الاسلام و المسلمین حسینی توجه به فرهنگ را حائز اهمیت دانست و گفت: در سالهای اخیر دشمنان جمهوری اسلامی ایران تلاش می کنند جوانان و خصوصا دانشجویان را مورد هدف قرار دهند که توجه ویژه به این نکته بسیار حائز اهمیت است.
وی گفت: دشمن با حیله گری  و دسترسی به سیستم های نوین ارتباطی از چند سال قبل جنگ نرم را شروع کرده و همه ارکان نظام را مورد هدف قرار داده است.
نماینده نهاد مقام معظم رهبری در استان تهران افزود: در عرصه جنگ نظامی سردار دلها شهید سلیمانی عزیز و مدافعان حرم زحمات زیادی کشیدند. اما در عرصه جنگ رسانه ای و تهاجم فرهنگی همه ما که مدعی مدافعان انقلاب اسلامی هستیم مسئول و وظیفه داریم با تلاش خود به مبارزه با زیاده خواهی های داخلی و خارجی بپردازیم.
دکتر احد مطلقی: ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای علمی دکتر فخری زاده و شهدای حوزه سلامت، از زحمات کارکنان حوزه سلامت تقدیر و تشکر کرد.
وی گفت: اعتقاد دارم کارهای فرهنگی باید سطح نسبت به حال حاضر، افزایش یابد و نقشه راهی تعریف کنیم که معنا دار و تاثیر گذار باشد.
معاون آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور استان تهران اظهار داشت: مدیران فرهنگی در شرایط کنونی زحمات زیادی می کشند، اما انتظار می رود ایده پردازی و خلاقیت فرهنگی را چاشنی کار خود قرار دهند.
وی عنوان کرد: مدیران فرهنگی باید نسبت به دغدغه های انجمنها حساس باشند و انجمنهای فعال را همراهی و  همکاری کنند همچنین برگزاری جلسات فرهنگی را جدی بگیرند مسایلی مثل توجه به بیت المال و نحوه پوشش دانشجویان را ساماندهی کنند.
در این جلسه دکتر سیما نصری رییس مرکز تهران شرق: ضمن عرض تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و خیر مقدم به مدعوین در جلسه گفت: از اینکه مرکز تهران شرق را بعنوان میزبان جلسه ائمه جماعات و مدیران فرهنگی مراکز و واحدهای انتخاب کردید بسیار خوشحال و خرسندیم.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر