آموزش مجازی
1400/3/23 یکشنبه
آغاز ثبت نام ترم تابستان از 16 تیرماه
انتخاب واحد ترم تابستان از 16 تیرماه/ مهلت ثبت نام دانشجویان مهمان سایر دانشگاه ها تا 20 تیرماه

.

انتخاب واحد ترم تابستان این دانشگاه از ۱۶ تیرماه آغاز شده و تا 23 تیرماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان تهران، دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بایستی برای انتخاب واحد باید مطابق برنامه زمان بندی شده از طریق سیستم جامع گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir اقدام کنند. دانشجویان سایر دانشگاه ها که متقاضی گذراندن ترم تابستان در دانشگاه پیام نور هستند نیز تا 20 تیرماه فرصت دارند از طریق مراکز و واحدهای مجری ثبت نام کنند.

تاریخ برگزاری کلاس ها از 24 تیرماه لغایت ۲۴ مرداد ماه اعلام شده است و دروس دارای نمره میان ترم است و ارائه آن (به استثنای درس حفظ جزء سی قرآن کریم ) به شیوه خودخوان مجاز نیست.

حذف و اضافه دروس در دوره تابستان امکانپذیر نیست، نحوه ارائه دروس نظری به صورت الکترونیکی و در سطح منطقه (صرفا بر روی سامانه‌های آموزش الکترونیکی مورد تایید منطقه) ارائه می‌شود.

سقف تعداد واحد قابل انتخاب برای دانشجویان مقاطع کارشنای ارشد و کارشناسی (با رعایت حداکثر یک عنوان درس معارف اسلامی) برای دانشجویان مقطع کارشناسی) 8  واحد است. آن دسته از دانشجویان مقطع کارشناسی که با حداکثر 8 واحد درسی (با رعایت مقررات اخذ حداکثر یک درس معارف اسلامی) دانش‌آموخته می‌شوند، در صورت عدم ارائه دروس در دانشگاه می‌توانند دروس مورد نظر را در سایر دانشگاه‌های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به صورت مهمان اخذ و بگذرانند.

کلیه ارزشیابی ها از تاریخ 26 مرداد لغایت 4 شهریورماه طبق تقویم امتحانات، به صورت غیرمتمرکز و غیرحضوری برگزار می شود.

دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور جهت کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات دروس قابل ارائه در ترم تابستان می توانند به دستورالعمل پیوست مراجعه کنند.
 
فايل هاي مربوطه :
دستورالعمل+ترم+تابستان.pdf228.276 KB
كلمات كليدي : دانشگاه پیام نور , ترم تابستان , انتخاب واحد

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر