آموزش و پژوهش
1400/5/23 شنبه
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور تهران خبر داد: 
برگزاری الکترونیکی کلیه آزمون های پایان ترم دانشگاه پیام نور استان تهران طبق برنامه اعلام‌ شده / تعطیلات، برنامه امتحانی را تغییر نمی دهد

.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور استان تهران گفت: علیرغم اعلام تعطیلی از ۲۵ مردادماه، آزمون های پایان ترم این دانشگاه مطابق تاریخ های از پیش اعلام شده برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ دکتر احد مطلقی با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به زمان کم باقیمانده تا آغاز نیمسال مهر، کلیه آزمون های پایان نیمسال تابستان ۱۳۹۹-۱۴۰۰ مطابق تاریخ اعلام شده در سیستم گلستان به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.

برگزاری آزمون های ترم تابستانی دانشگاه از ۲۶ مردادماه

 وی تصریح کرد: اعلام تعطیلی از ۲۵ لغایت ۳۰ مردادماه از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، تغییری در برنامه آزمونی ما نخواهد داشت زیرا کلیه آزمون‌های دانشگاه پیام نور استان تهران به صورت غیرحضوری و الکترونیکی است و نیازی به خروج از منزل نمی باشد. بنابراین آزمون های پایان ترم بدون تغییر در تاریخ از روز سه شنبه مورخ 26 مردادماه 1400 در سامانه http://lms.tpnu.ac.ir برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: مانند نیمسال گذشته ساعت های آزمونی را تغییر دادیم تا علاوه بر کاهش بار ترافیک سامانه آزمون حضور دانشجویان نیز در آزمون با سهولت انجام شود. بر این اساس تاریخ آزمون مطابق سیستم گلستان است اما ساعت آن تغییر کرده است.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور استان تهران افزود: دانشجویان مراکز و واحدهای هجده گانه استان تهران می توانند از فردا یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۵/۲۴ با مراجعه به صفحه اول سامانه lms از بخش رشته تحصیلی، کادر مشاهده زمانبندی آزمون ها ساعت های جدید را مشاهده نمایند.

وی در پایان گفت: آزمون‌های دروس عمومی به صورت استانی و آزمون سایر دروس توسط اساتید در سامانه http://lms.tpnu.ac.ir برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است که دانشجویانی که در هر زمینه ای با مشکلی مواجه هستند می توانند موضوع را در سامانه پاسخگویی و ثبت درخواست به نشانی http://srm.tpnu.ac.ir ارسال نمایند.

سامانه پاسخگویی و ثبت درخواست راهی است که دانشجویان استان تهران می توانند به صورت غیرحضوری با کارشناسان در ارتباط باشند و سوالات، امور آموزشی و مشکلات خود را مطرح کنند و در همین سامانه پاسخ را دریافت نمایند. 
كلمات كليدي : دانشگاه پیام نور , دانشگاه پیام نور استان تهران , آزمون , ترم تابستان

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر