آخرین اخبار
r
کرسی آزاداندیشی در دانشگاه پیام نور مرکز ورامین برگزاری کرسی آزاداندیشی با موضوع ازدواج سنتی و ازدواج مدرن” با محوریت روابط قبل از ازدواج

     به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز ورامین، انجمن های علمی دانشجویی روانشناسی و حقوق با حضور جمع کثیری از دانشجویان علاقه مند و اساتید عضو علمی دانشگاه، کرسی آزاداندیشی با موضوع " ازدواج سنتی و مدرن با محوریت روابط قبل از ازدواج " را در سالن کنفرانس ساختمان سپهر دانش برگزار نمود.

    در این کرسی آزاداندیشی دکتر زهرا کرمی؛ معاون آموزشی دانشگاه پیام نور مرکز ورامین و عضو هیات علمی گروه روانشناسی و دکتر مرجان نگهی مخلص آبادی عضو هیات علمی گروه حقوق به عنوان کارشناس حضور داشتند و سوالات دانشجویان که به صورت بحث آزاد مطرح شد را پاسخ گفتند.

    در بخشی از این کرسی آزاداندیشی دکتر کرمی نهاد خانواده را به عنوان اصلی ترین و پاک ترین نهاد اجتماعی جامعه برشمرد و با اشاره به جایگاه والای کانون خانواده در فرهنگ اسلامی و ایرانی، شناخت لازم بر موازین شرعی و عرفی دختر و پسر قبل از ازدواج را زمینه ساز شکل گیری بنیان مستحکم خانواده بیان نمود.

   در ادامه دکتر نگهی نیز در پاسخ به سوالات دانشجویان مباحث حقوقی مرتبط با موضوع را مطرح و در خصوص برخی مطالب رفع ابهام نمود.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر