برگزیده ها
1397/10/29 شنبه
مقام نخست آموزش های آزاد دانشگاه پیام نور استان تهران
دکتر بخشی خانیکی: مقام نخست پیام نور در برگزاری دوره های مهارتی آموزشی

.

به گزارش خبرگزاری یوپنا، رییس دانشگاه پیام نور استان تهران با اشاره به کسب مقام اول این دانشگاه در زمینه برگزاری دوره های مهارتی آموزشی و درآمدزایی گفت: بیش از ۲۰۰ دوره آموزشی مهارتی در دانشگاه پیام نور استان تهران برگزار شده است.

دکتر غلام رضا بخشی خانیکی، گذار از دانشگاه نسل دوم و سوم را راهکار ناگزیر دانشگاه های دنیا خواند و اظهار کرد: دانشگاه تلاش می کند با جدیت تمام در حفظ و ارتقای کیفیت آموزشی، بسترهای لازم را برای این دگرگونی و افزایش توانمندی کارآفرینی و مهارتی مخاطبان فراهم کند.

وی با بیان این که توجه به حوزه مهارت آموزی بسیار حائز اهمیت است، افزود: علاوه بر دوره های مهارتی و درآمدزایی، در حوزه پژوهش و امور دانشجویی نیز همکاران ما مقام اول را کسب کرده اند.

تهیه پیش نویس آیین نامه آموزش آزاد دانشگاه، عضویت در کارگروه آموزش‌های آزاد، برگزاری کارگاه‌های آموزشی متعدد ویژه کارکنان آموزش ‌های آزاد در دانشگاه پیام نور استان تهران و همچنین آسیب شناسی و ارائه راهکار در خصوص فرآیندها و سامانه آموزش آزاد (OTC) به دفتر آموزش آزاد دانشگاه از دیگر اقداماتی است که در حوزه درآمدزایی دانشگاه پیام نور استان تهران صورت گرفته است.


 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو برگزیده ها
نسخه قابل چاپ