برگزیده ها
ف
در نشست روسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان تهران دکتر بخشی خانیکی: امسال استان تهران در آموزش های آزاد، مقام اول را با اختلاف قابل توجهی نسبت به سایر استان ها داشته است

نشست روسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان تهران با حضور دکتر علی شادرخ؛ معاون اجرایی، حجت الاسلام  والمسلمین حسینی تبار؛ مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، مهدی مقدم؛ رییس اداره حراست، غفار بیات؛ مدیر حوزه ریاست و مدیران ستادی دانشگاه پیام نور استان تهران برگزار شد.

در این نشست که به میزبانی دانشگاه پیام نور واحد ملارد و در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد، موضوعات آموزش های آزاد، بررسی نتایج جذب دانشجو، بررسی و بهبود روند تصویب پروپوزال دانشجویان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

دکتر بخشی خانیکی؛ رییس دانشگاه پیام نور استان تهران ضمن تبریک میلاد پیامبر اکرم –صلوات الله علیه و حضرت امام جعفر- علیه السلام- و نیز تبریک هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: ما امروز مرهون خون شهدا از صدر اسلام تاکنون هستیم که در هر برهه ای از جمله در عصر ما؛ در دوران دفاع مقدس، با نثار خون خود اسلام محمدی (ص) را زنده نگه داشتند تا امروز ما با امنیت و آرامش گرد هم جمع شویم.

رییس دانشگاه پیام نور استان تهران با تشکر از میزبانی خوب ریاست و کارکنان دانشگاه پیام نور ملارد، برگزاری نشست روسا در مراکز و واحدها را موجب آشنایی بیشتر سایر روسا با دیگر مراکز و  تبادل تجربیات دانست.

دکتر بخشی خانیکی در خصوص نخستین دستور جلسه؛ آموزش های آزاد  خاطر نشان کرد: توجه به مراکز آموزش آزاد بایستی از اولویت روسا باشد. خوشبختانه طبق گزارش دفتر آموزش های آزاد سازمان مرکزی، در نیمه اول سال 97  و دو ماهه اول نیمسال دوم  97، دانشگاه پیام نور استان تهران با اختلاف قابل توجهی نسبت به سایر استان ها مقام اول را داشته است.

وی بار دیگر بر لزوم و اهمیت صرفه جویی در همه امور اشاره داشت و افزود: توجه به نگهداری صحیح و دلسوزانه از تجهیزات آزمایشگاهی از مصادیق مهم و بعضا  مغفول صرفه جویی و رعایت صرفه و صلاح دانشگاه است و درآمدزایی از این تجهیزات، اقدام بعدی است؛ تا مجبورنشویم درآمد حاصل از تجهیزات را برای خود آن ها هزینه کنیم.  

حجت الاسلام و المسلمین حسینی تبار؛ مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم  رهبری در دانشگاه پیام نور استان تهران نیز با تبریک این ایام، به ذکر مناقب پیامبر صلوات الله علیه و امام جعفر صادق -علیه السلام -پرداخت و  کتب: "سنن النبی" اثر علامه طباطبایی و  "عذر تقصر به پیشگاه محمد و قرآن" نوشته جان داونپورت    نویسنده، محقق و پژوهشگر انگلیسی سده نوزدهم را از منابع خوب برای مطالعه درباره رسول اکرم (ص) معرفی کرد.

در این نشست، ضمن ارائه گزارش مبسوطی در خصوص آموزش های آزاد و درآمدزایی مراکز و واحدها و هم چنین جذب دانشجو توسط مسوولان این حوزه ها، و هم چنین بررسی فرآیند تصویب پروپوزال های دانشجویی، تحلیلهایی در این حوزه ها توسط  روسای مراکز و واحدها صورت گرفت و نتایج آن به عنوان مصوبات این نشست، ثبت شد.

 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو برگزیده ها