برگزیده ها
 

 

سومین کنفرانس بین المللی مهندسی دانش بنیان و نوآوری در زمینه های مهندسی مکاترونیک، برق و کامپیوتر توسط دانشگاه پیام نور استان تهران برگزار شد.

 

سومین کنفرانس بین المللی مهندسی دانش بنیان و نوآوری در زمینه های مهندسی مکاترونیک، برق و کامپیوتر دهم دی ماه  از ساعت 8 صبح  تا  17 عصر در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب برگزار شد .

در مراسم افتتاحیه  این کنفرانس بین المللی، دکتر جمشیدی رییس دانشگاه پیام نور استان تهران ضمن خوشامد گویی به اساتید و دانشجویان ، به معرفی دانشگاه پیام نور تهران پرداخت.

ایشان با بیان این که دانشگاه پیام نور استان تهران جزء بزرگترین دانشگاه های کشور می باشد که بیش از 70 هزار نفر دانشجو و 400 عضو هیئت علمی دارد  افزود: آرزو و برنامه  ما، رقابت کیفیت آموزشی دانشگاه ها بر مبنای دانش است.

ایشان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نافع بودن دانش و پژوهش ها، همه اساتید و دانشجویان را به کاربردی و سودمند بودن کارهای علمی برای کشور دعوت نمود.

دکتر جمشیدی با یادآوری اقتصاد مقاومتی و تاثیر شرکت های دانش بنیان بر آن ، اظهار نمود:  اولین مرکز رشد در دانشگاه پیام نور تاسیس شده و در کنار آن شرکت های دانش بنیان بوجود خواهد آمد. ما امیدواری این مراکز علمی و صنعتی و این قبیل همایش ها،  کشور را به سمت مستقل شدن بیشتر سوق دهد تا شاهد شتاب حرکت علمی کشور و بهره برداری بیشتر از تلاش های علمی محققان و پژوهشگران باشیم.

در این کنفراس دکتر وحیدی معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه علم و صنعت واحد نور استان مازندران و پرفسور عبدالله  زاده بارفروش به عنوان سخنرانان اصلی، سخنانی ایراد کردند.

بعد از افتتاحیه، ارائه طرح ها و مقالات انجام شد و شرکت کنندگان  مقالات خود  را  با حضور اعضای کمیته های علمی ارائه  نمودند. 

 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو مطالب
حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما