اخبار
 

    به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز ورامین، حجت الاسلام والمسلمین نبوی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم  رهبری در دانشگاه پیام نور استان تهران طی سفر به شهرستان قرچک، ضمن بازدید از دانشگاه پیام نور مرکز ورامین، با دکتر عسگری رییس دانشگاه پیام نور ورامین و حجت الاسلام والمسلمین علیزاده مدیر فرهنگی دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.

    در این دیدار، حجت الاسلام  والمسلمین نبوی ضمن تشکر از مجموعه فرهنگی دانشگاه پیام نور ورامین در خصوص اجرای برنامه های گسترده و با کیفیت در مناسبت ها و ایام خاص در این مرکز ، از دکتر عسگری به خاطر حمایت های همه جانبه از اقدامات و برنامه های فرهنگی در این دانشگاه قدردانی نمود.

    دکتر سهراب عسگری رییس دانشگاه پیلام نور مرکز ورامین نیز تقویت بنیه فرهنگی دانشجویان با الهام از تربیت مکتبی اسلام را رسالت مسوولان دانشگاهی عنوان کرد و گفت : با توجه به فضای موجود و خطراتی که در کمین نسل جوان و دانشجو قرار دارد، تمام مجموعه دانشگاه پیام نور ورامین سعی و تلاش خود را در راستای آسیب شناسی جریانات موجود فرهنگی بکار گرفته تا از این طریق بتواند افق و آینده ای روشن را برای نسل جوان این منطقه ترسیم کند.

حجت الاسلام علیزاده مدیر فرهنگی نیز اظهار داشت : تمامی برنامه های فرهنگی که در مرکز ورامین انجام می شود با توجه به نیازهای دانشجویان و خطراتی که بخصوص از ناحیه فضاهای مجازی وجود دارد، برنامه ریزی و اجرا میشود و بحمدا... تا کنون تمامی برنامه ها از قبیل همایش ها و کرسی های آزاداندیشی با موضوعات گوناگون با استقبال وسیع دانشجویان برگزار شده است.

وی در ادامه،  گزارشی از فعالیت های واحد فرهنگی را به حاضران ارائه نمود.  

 

 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو مطالب
حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما