آخرین اخبار
ز
نشست مدیران گروه های آموزشی فنی و مهندسی نشست مدیران گروه استانی رشته های فنی و مهندسی و مدیران آموزشی در دانشگاه پیام نور مرکز تهران شمال برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز تهران شمال؛ جلسه مدیران گروه استانی رشته های فنی و مهندسی و مدیران آموزش، پژوهش، مسئول برنامه ریزی و مسئول آزمایشگاه با حضور رئیس مرکز در دانشگاه پیام نور مرکز تهران شمال برگزار شد.

 

دکتر هاشمی زاده عقداء؛ رییس دانشگاه پیام نور مرکز تهران شمال ضمن تشکر از حضور مدیران گروه، با بیان پاره ای از مشکلات، بر تاثیر حضور بهینه اعضای علمی بر فرآیندهای آموزشی تاکید کرد.

 لیست نمرات اعلام نشده نیمسال دوم 97-96 که باید از سیستم استخراج و توسط اساتید اعلام شود، بهبود ارائه دروس عملی، نظری- عملی و آزمایشگاهی با هماهنگی برنامه ریزی، الزامی بودن حضور و غیاب برای دانشجویان در جلسات عملی، نکاتی پیرامون پایان نامه و پروپوزال دانشجویان و حل مشکلات دفاع از پایان نامه از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد.

در ادامه این نشست، مدیران گروه به بحث و تبادل نظر پیرامون فعالیت گروه های آموزشی فنی و مهندسی و انتقال دیدگاه های سایر  اعضای گروه ها به ریاست دانشگاه پرداختند و تصمیماتی درباره موضوعات مطرح شده، اخذ شد.

  1.  
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر