برگزیده ها
1
رییس دبیرخانه منطقه یک دانشگاه پیام نور باتفاق مسوولان دانشگاه پیام نور استان تهران از دانشگاه پیام نور استان قم بازدید کردند دیدار دکتر بخشی خانیکی با رییس و مسوولان دانشگاه پیام نور استان قم

 دکتر بخشی خانیکی؛ رییس دبیرخانه منطقه یک دانشگاه پیام نور و رییس دانشگاه پیام تور استان تهران با دکتر حسینی؛ رییس دانشگاه پیام نور استان قم و دیگر مسوولان این دانشگاه دیدار و گفت و گو کرد.

دکتر بخشی خانیکی در این دیدار که دکتر شادرخ؛ معاون اجرایی، مهدی مقدم؛ رییس اداره حراست و غفار بیات؛ مدیر حوزه ریاست دانشگاه پیام نور استان تهران وی را همراهی می کردند، موضوعات متعددی را در راستای تقویت منطقه و پیشبرد اهداف دانشگاه پیام نور مطرح و بررسی کرد.

رییس دانشگاه پیام نور استان تهران با گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگری جانبازان و شهدای هشت سال دفاع مقدس، نخست به موضوع چگونگی و ضرورت منطقه ای شدن دانشگاه پیام نور پرداخت و آن را  گره گشای برخی مشکلات و محدودیت های دانشگاه خواند.

دکتر بخشی خانیکی با بیان این امر که منطقه ای شدن اقدامی اصلاحی و راه برون رفت برخی معضلات دانشگاه است، افزود: باید دقت داشته باشیم تا با عبرت از تجربه های دوران گذشته از آزمون و خطاهای مکرر پیشگیری کنیم تا سرمایه های مادی و معنوی دانشگاه به خاطر بی توجهی به این تجربه ها  از بین نرود.

حرکت دانشگاه پیام نور به سمت دانشگاه نسل های سوم و چهارم و ثروت آفرینی، از دیگر موضوعاتی بود که رییس دبیرخانه منطقه یک دانشگاه پیام نور عنوان کرد.

وی توجه به حوزه آموزش مهارت های آزاد را بسیار مورد تاکید قرار داد و از مسوولان دانشگاه پیام نور استان قم خواست تا توجه به این حوزه را از اولویت های خود قرار دهند و خواستار استفاده از تمام ظرفیت ها، فضاها و امکانات دانشگاه در راستای تقویت این حوزه شد.

در این نشست، به موضوعات و سوالات مطرح شده توسط معاونان، مدیران و روسای مراکز و واحدها پاسخ داده شد.
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو برگزیده ها